Jsem tu pro vás 24 hodin denně!

PROTO, ABYCH VÁM PŘÍPADNĚ - BUDETE-LI CHTÍT A POTŘEBOVAT- POMOHL! :-)...

chcete zdravěji mlsat? Pak je tu pro vás jedinečná funkční bylinná čokoláda s thajským hořkým melounem, extra silná a jemná, s velmi dlouhou příjemnou dochutí (... a tóny dle posypů :-). Čokoláda svými vlastnostmi (tj. složením, působením a specifickými funkcemi) přispívá k pozitivnímu ovlivnění fyzického a duševního stavu, k posílení biologických obranných mechanismů; k ochraně před metabolickým syndromem (specifickým onemocněním); k podpoře organismu při rekonvalescenci a k optimalizaci využití energie (například při sportu). Zkuste ji!:

bylinna-cokolada-prave-v-prodeji

chybí vám energie, vytrvalost a dobrá nálada? Jste věčně unavení? Trpíte diabetem 2. typu, máte problém s nadváhou, tlakem, migrénami, špatně spíte a nemáte klid? Trápí vás Helicobacter pylori, metabolický syndrom (5)… chcete si zlepšit fyzickou odolnost, imunitu a zpomalit procesy stárnutí těla i mysli? Pokud ano, pomohou vám thajské byliny! Jsou přátelské, výkonné a jednoduše se připravují. Jejich skvělé schopnosti poznáte na svém zdraví 100% (1) = mají totiž obrovskou moc! Výčet všeho, co umí, by byl několikastránkový. Ale! Nemusíte to všechno studovat ani číst! Stačí vyzkoušet alespoň thajský jiaogulan a thajský hořký meloun/okurku. Jsou to byliny v bio (2) kvalitě a díky prokázaným účinkům vám zajistí rychlou a trvalou úlevu od vašich nesnází! Dokáží podstatně zlepšit vaše zdraví! Poznejte je:

thajske-byliny-bio-Nepustil-Tea-cz

... 
mrkněte co na novinky - se děje v mém světě čaje a bylin, v e-shopu a v ašské přírodě; (občas se podívejte do čajové školky) třeba tam najdete něco zajímavého:

novinky

... dáváte-li přednost pravým čajům :-), pak vyzkoušejte thajský gabaron (polozelený čaj s GABA), lehce oxidovaný thajský oolog typu Pao-Chung, černý čaj s citronovou trávou či vonokvětkou a další čaje (například blendy), které vás kdykoliv osvěží, zahřejí, posílí, povzbudí i ochladí. Thajské bio čaje oplývají spoustou benefitů! Zkuste je:

thajske-caje-bio-Nepustil-Tea-cz.

... máte-li rádi překvapení, jsou tu úžasné byliny a čaje ze země Vietů! Jsou málo známé a jejich projevy vás přímo ohromí:

vietnamske-caje-a-byliny-Nepustil-Tea-cz_02

... nechcete-li čaje z Indočíny, zkuste čaje a byliny z jiných končin, díky mému pečlivému výběru toho nejlepšího poznáte mnoho chutí, vůní a budete opakovaně nadšeni:

caje-a-byliny-odjinud-Nepusti-Tea-cz

... zpomalte v krysím závodě, který vás trvale, dnes a denně ničí, stresuje a připravuje o to nejvzácnější - vaše zdraví!; přijďte na kus řeči, užít si klidu, čajů a bylin a poznat i některou ašskou horninu či minerál; stojí zato trochu se ponořit do úžasné vědy, kterou je geologie; pokusíme se společně zbořit myšlenku velkého mistra (3)"Kameny jsou jako němí učitelé, co se od nich člověk naučí nelze sdělit":

asska-cajova-pohoda-Nepustil-Tea-cz

... staňte se příznivcem a odběratelem čajovo-bylinných ochutnávek - čajů a bylin z celého světa, které si vás vždy včas najdou! Získáte mnoho výhod a nebudete ztrácet čas výběrem čajů a bylin. Vše totiž udělám za vás! Při delších předplatných i několikrát za rok. Zásadně vybírám čaje a byliny které stojí za povšimnutí a sám je rád chutnám, nakupuju a piju. Čaje a byliny budeme sdílet společně. Můžeme o nich diskutovat a sdělovat si ty bnejnitěrnější prožitky při jeich pití! Díky dobré porci každé ochutnávky a tříměsíčním intervalu zasílání máte vždy dost čajů a bylin na každodenní i sváteční pití. A než vše úplně dopijete, obdržíte další tajemnou zásilku s překvapením (... a zásilek může být víc! Vyzkoušejte to!):

ochutnej_caj_titulka

... vychutnejte si čaj úplně = čaj jednoduše vypijte a snězte! Nové thajské blendy složené z ovoce, zeleniny a thajské moringy olejodárné (v bio kvalitě) vám poskytnou mnoho pěkných chvil, doplní tekutiny, saturují potřebu vitamínů, minerálů, vlákniny aj. látek důležitých pro náš organismus. A navíc, čaj vždy kompletně spotřebujete a nic nevyhodíte! Jednoduše řečeno - úplnou konzumací čaje si značně vylepšíte své zdraví:

NepustilTea.cz-SnezCaj.cz_tlacitko_1300x400_02

...
podívejte se na mapu e-shopu s klikacími obrázky - ať tady zbytečně nebloudíte. Je toho tady totiž opravdu hodně - blogy, kalendář akcí, fotogalerie atd., (máte k dispozici i stručný textový přehled obsahu webu viz "mapa serveru"):

mapa-stranek-s-klikacimi-obrazky-NepustilTea

... a co se bude dít? Zjistíte v kalendáři akcí:

kalendar-akci-Nepustil-Tea-cz

... a nezapomeňte si prohlédnout fotogalerii:

fotogalerie-z-akci-Nepustil-Tea-cz

P.S. Pochvaly pište sem! Stížnosti mi volejte hned!
P.S.2 Moje čajovo-bylinná cesta je spojena s kameny Ašska!
P.S.3 Stručně a jasně - moje prezentace na portálu "Na volné noze"!
P.S.4 Mrkněte na výhody jež se vám mohou líbit!
(1) (... jako já, viz "můj příběh" a "následujte mě")
(2) TH-BIO-152-THAILAND (Organic Thailand, USDA ORGANIC)
(3) Johan Wolfgang von Goethe
(4) metabolický syndrom