• Obrazový průvodce nakupováním

 Obrazový průvodce nakupováním... 

 z aktuální nabídky čajů a bylin můžete: 

a) vybírat podle barvy, vzhledu, vlastnosti a ceny
b) vybírat podle země původu (NOVÉ!)
c) vybírat podle druhu (bílé, žluté, zelené... atd.) (NOVÉ!)
d) vybírat ze seznamu všeho zboží - Nejnovější zboží (v menu nahoře vlevo, zboží je řazeno podle data přidání) 
e) vybírat z užší nabídky - Thajské bylinyThajské čajeOchutnej čaj s Dr. Teamanem (jiné čaje) atd. (ve svislé nabídce vlevo)


 

 prohlížení zobrazení zboží: 

najedete-li myší na obrázek zboží, zjeví se průhledný obdélník, můžete jím po obrázku pohybovat, ... výřez se zobrazuje vpravo:kliknete-li myší do obrázku na plus v lupě, zvětší se obrázek:v galerii zvětšených obrázků zboží se můžete pohybovat pomocí šipek na klávesnici, točením kolečka myši nebo šipkami v obrázku, obrázek zavřete kliknutím do plochy mimo obrázek, klávesou End nebo křížkem v obrázku:

 výběr vzorků čajů/bylin: 

Za každých 500,-Kč objednaného zboží máte nárok na vzorek čaje (dle vašeho výběru).
vzorky jsou v různé hmotnosti (podle čaje/byliny). Které vzorky si přejete vložit do zásilky musíte uvést v komentáři k objednávce:


(další text v přípravě)
(níže uvedený text platí, je však právě v revizi - bude nahrazen obrázky)

   
 

Moje rady, pomoc a doporučení...

Rada 1 (klávesa F11)
Znáte a používáte kouzelnou klávesu F11? Zkuste to s ní = v mnohém vám zpříjemní a usnadní prohlížení internetu. Její pomocí totiž využijete maximálně plochu vašeho monitoru, či displaye pro prohlížení obsahu internetových stránek. Po kliknutí na F11 se skryjí nabídkové a ovládací panely prohlížeče. Zpět se vrátíte opětovným stisknutím F11.

Rada 2 (Ctrl + (Ctrl -) klávesnice CZ nebo Ctrl Fn + (Ctrl Fn -) klávesnice EN)
Pro zvětšení (zmenšení) písma e-shopu můžete použít klávesu Ctrl (držet) a klávesu + (zvětšování textu/zobrazení) nebo klávesu - (zmenšování textu/zobrazení).

Rada 3 (vyhledávání zboží)
V e-shopu můžete zboží vyhledávat. zadáním názvu (či jeho části) v okénku uprostřed nahoře. Jednotlivé skupiny zboží najdete vlevo, ve sloupci "KATEGORIE".

Rada 4 (prohlížení obrázků)
Jste-li ve skupině čajů (například Thajské čaje - polozelené) můžete rozkliknutím obrázek čaje zvětšit v tzv. náhled. Jste-li již přímo u popisu čaje (kde je jeden větší obrázek a pod ním - v řadě - obrázky malé, roklikněte obrázek větší (lupa se znaménkem plus, vpravo dole v obrázku) a pak listujte šipkami na klávesnici, šipkami v obrázku nebo otáčením kolečka na myši.

Rada 5 (přehled nejnovějšího zboží a zároveň zobrazení veškerého zboží v e-shopu)
V horní navigaci je tlačítko Nejnovější zboží. Zboží je řazeno podle přidání do e-shopu (a je to zároveň seznam veškerých aktuálně nabízených produktů e-shopu). Hledáte-li konkrétní čaj, využijte vyhledávací políčko nad horní navigací (viz Rada 3). Není-li čaj v e-shopu přítomen :-), zavolejte (+420 732 140 323) nebo napište, (viz Moje pomoc 3 níže). Najedete-li na obrázek zboží myší, lze rozkliknout zvětšený náhled, pokud na obrázek kliknete mimo lupu, dostanete se rovnou do stránky produktu, kde si můžete prohlédnout podrobný popis a další obrázky. Stejně se tak dostanete do podrobného popisu zboží kliknete-li na název produktu pod obrázkem (vše je relativně intuitivní :-).

Moje pomoc 1
Pokud si nevíte rady s objednáním, nemáte rádi e-shopy apod., objednejte zboží telefonicky nebo pomocí SMS zprávy zaslané na můj mobil (+420) 732 140 323. Stačí sdělit název zboží, jeho počet a údaje pro zaslání. Objednávku lze zaslat i písemně e-mailem nebo klasickou poštou na mou adresu. Pokud jste v obchodě již objednávali, je objednání telefonem nejrychlejší. Mám totiž vaše údaje v databázi a nemusíte je při telefonátu  sdělovat (pokud se nezměnily).

Moje pomoc 2
Pokud nevíte jaký čaj si vybrat, rád vám obratem a zdarma poradím. Ozvěte se. Doporučím vám čaj vhodný právě pro Vás, vaše obtíže, vaši životní situaci nebo tak aby odpovídal stavu vaší peněženky.

Moje pomoc 3
Sháníte čaj, čajové potřeby nebo něco souvisejícího s čajem a kávou a v e-shopu zboží není? Nevadí. Dejte mi vědět co potřebujete. Dám vám tip, případně zboží opatřím co nejrychleji a za nejnižší možnou cenu, kterou si dohodneme.

Doporučení 1
Chcete-li dostávat informace o novinkách (připravuji pravidelný NEWSLETTER)
registrujte svůj aktuální e-mail zcela dole v okénku NOVINKOVAČ (přidat e-mail) 

Doporučuji prostudovat
Akce - slevy aj.